Kutsal Geyiğin Ölümü

Blogolik Yazar tarafından 4 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır.

Kutsal Geyiğin Ölümü

Film sosyo-ekonomik statüsü yüksek bir ailenin başından geçen esrarengiz olayları anlatır. Tanınmış bir cerrah olan Dr. Steven ve doktor eşi Anna iki çocuklu ve görünüşte mutlu bir çifttir. Bu ikili arasındaki ilişki her ne kadar samimi görünse de, çiftin çocuklarla teması resmi ve mesafelidir. Filme esas gizem katan unsur ise Steven’ın düzenli olarak görüştüğü Martin isimli gençtir. Martin Steven’ı ailesinin içine sokmak ve onunla daha çok vakit geçirmek ister. Bu beklentisi karşılanmadığında ise kontrolden çıkarak, Steven’ın ailesine zarar vermeye başlar. Başından itibaren gerilimini düşürmeyen film, isminin dayandığı efsaneden yola çıkarak gerçeküstü bir görünüme girer ve aile, başına gelen olaylardan kendine özgü yöntemlerle kurtulmaya çalışır.

Bu filmi diğerlerinden ayıran en büyük özellik Steven ve Anna karakterlerinin kendini bilime adamış doktorlar olarak gerçeküstü bir olayın içine çekilmeleridir. Film, başından itibaren seyirciyi bilimin beşiğinde sallarken sonradan fantastik bir dünyanın kollarına bırakır.

1 sene önce yazılmıştır.
"Kutsal Geyiğin Ölümü" bu yazı 4 Şubat 2018 tarihinde saat 23:43 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 33 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)