Kurbağa Prens Film Fragmanı İzle

denizli tarafından 27 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Kurbağa Prens Film Fragmanı İzle
Türkiyede 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren Kurbağa Prens filmi sinemalarda izlenmeye devam ediyor. Çocuklarınız ile birlikte severek ve eğlenerek izleyebileceğiniz bir animasyon filmi olan Kurbağa Prens Dün vizyona girdi. Baş rollerini Sean Astin, Tim Curry, Russell Peters paylaştığı ve yönetmenliğini Chuck Powers yaptığı Kurbağa Prens adlı filmde Baş kahraman olan Ribbit diğerlerinin aksine kurbağa gibi yaşamak istemediğinden ailesinden ayrılacaktır.
Kurbağa Prens Film Konusu
Ribbit henüz daha genç ve kişiliğini oturtmaya çalışan bir karakter diğer arkadaşlarının aksine çok farklı bir kurbağadır.Diğer arkadaşları ve ailesi gibi zıplamak ve suya girmekten ziyade farklı şeyler yapmak istemektedir.En yakın arkadaşını da yanına alan Ribbit daha mutlu bir şekilde yaşamak için yola koyulacaktır. Bakalım kahramanımız ve arkadaşını nasıl bir macera bekliyor.Filmi sinemaya gidip izleyebilirsiniz. Çocuklarınız için güzel bir seçim olacaktır.Son yıllarda animasyon filmleri de daha kaliteli olarak çekilmektedir bu filme 10 üzerinden 7 veriyoruz.
Kurbağa Prens Film Fragmanı
Film hakkında düşüncelerinizi bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Kurbağa Prens Film Fragmanı İzle" bu yazı 27 Haziran 2015 tarihinde saat 18:36 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 80 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)