Kurbağa Krallığı Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 8 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Kurbağa Krallığı Film Fragmanı izle
Türkiye’de 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Kurbağa Krallığı filmi merakla bekleniyor. Seslendirmelerini Ziya Kürküt , Pınar Erengil , Selçuk Kıpçak , Murat Kosova , Okay Karacan yaptığı ve yönetmenliğini Nelson Shin yaptığı Kurbağa Krallığı adlı filmde kurbağa krallığında yaşayan bir prensesin babasının yapılacak olan olimpiyatlarda kazanan kişiye kızını vereceğini duyurması ile ilginç bir hal almaya başlamakta ve prensesin kaçarak yarışmayı kazanmaya çalışması anlatılıyor. 86 dakika sürecek olan bu animasyon,komedi,macera tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Kurbağa Krallığı Konusu
Kurbağa Krallığı’nda düzenlenen bir yarışmada  Kurbağa Olimpiyatları’nı kazanan kişi, Kral’ın kızı Prenses Froglegs ile evlenecektir, ve Kral tarafından açıklanarak tüm ülkeye duyurulmuştur. Bu durumdan huzursuz olan prenses saraydan kaçarak farklı bir kimliğe bürünüp  olimpiyatlar’a hazırlanmaya başlar. Öte yandan kötü kalpli yılan Serpent, Oyunlar’ı mahvedip Krallık’ı ele geçirebilme planları yapmaktadır. Oyunları kazanıp özgürlüğünü elde etmeye niyetli olan Prenses, sadık arkadaşı Freddie ile birlikte Serpent’in planlarına engel olup Krallık’ı kurtarmaya çalışacaktır.
Kurbağa Krallığı Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Kurbağa Krallığı Film Fragmanı izle" bu yazı 8 Aralık 2015 tarihinde saat 01:11 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 71 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)