Kulaklık Girişine Sahip Olmayan Telefonlar Listesi

Blogolik Yazar tarafından 15 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

Kulaklık Girişine Sahip Olmayan Telefonlar Listesi

Günümüzde iletişimin yeri hızla artmaktadır. İletişim konusunda dilden sonra gelecek olan iletişim araçları olarak mektup, telgraf  ve hatta duman dahi iletişim aracı idi. Fakat bu iletişimler artık eskide kalmasıyla çağımız iletişim aracı olarak telefon kullanmakta. Daha hızlı daha kolay daha güvenli. Bizler telefon kullanıcıları olarak artık daha da lüks aramaktayız ve telefonlarda özellikler istemekteyiz. Bunlardan bir tanesi de kulaklık girişine sahip olmayan telefonlar bizim tercih etmediğimiz telefonlardır.

İnsanların bu tip telefonları tercih etmeme sebebi ise insanlar gerek çalışırken gerekse dinlenirken telefonları cebinde iletişim kurmak isterler. Kulaklık girişine sahip olmayan telefonlar listesi olarak kabul edilen telefonlarda bu mümkün değildir. İnsanlar iletişim kurarken telefonu kulaklarına belirli bir mesafede tutmak zorunda kalırlar ki bu da insanlar için zor olan durumdur. Sadece iletişimle de kalmaz müzik dinlemek konusunda  da bize yardımcı olmayan telefon tipleridir. Sizlerde eğer bu gibi sorunları göz ardı edemeyecek kadar hassas iseniz telefon alırken kulaklık girişine sahip olup olmadığını mutlaka sormanız gerekmektedir, aksi taktir de bu tip sorunlarla karşılaşacaksınızdır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Kulaklık Girişine Sahip Olmayan Telefonlar Listesi" bu yazı 15 Mart 2017 tarihinde saat 21:12 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 43 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)