Kredi Skoru Nasıl Öğrenilir?

Blogolik Yazar tarafından 3 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır.

KREDİ SKORU NASIL ÖĞRENİLİR?
Kredi skorunuzu ücretli veya ücretsiz öğrenebilmeniz mümkün.. Skorunuzu findeks üzerinden ya da gsm operatörünüzden göndereceğiniz sms ile ücretli olarak öğrenebilirsiniz.

Peki kredi skoru nasıl ücretsiz öğrenilir? Evet kredi skorunuzu ücretsiz öğrenmeniz de mümkün..

Bunun için yapmanız gereken herhangi bir bankanın şubesine gitmek ve görevli müşteri temsilcisine kredi almak için başvuru yapmak istediğinizi söylemek.. İstediğiniz takdirde görevli memur kredi skorunuz hakkında sizi bilgilendirecektir. Aynı zamanda bazı gsm operatörleri zaman zaman fatura üzerinden taksitlendirerek cep telefonu satış kampanyaları düzenlemekte..

Bu tarz kampanyalardan faydalanabilmek için de kredi skorunuz baz alınmaktadır. Böyle bir kampanya mevcudiyetinde ilgili gsm operatörünün herhangi bir şubesine giderek,kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylerseniz ve görevliye kredi skorunuzu öğrenmek istediğinizi belirtirseniz yine kredi skorunuzu öğrenmeniz mümkün. Kredi skorunuzu öğrendikten sonra yeni kredi başvurularınızı yapabilir veya skorunuz yeterli değil ise kredi notunuzu yükseltme yöntemlerini araştırarak uygulayabilir ve yükseltebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"Kredi Skoru Nasıl Öğrenilir?" bu yazı 3 Mart 2017 tarihinde saat 16:43 sularında "Finans" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 67 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)