Kredi Notu Öğrenmek

Blogolik Yazar tarafından 22 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

 Kredi Notu Öğrenmek

Kredi notu öğrenmek için bir çok sistem bulunmaktadır. Bu tür sitelere üye olarak kredi botunuzu öğrenebilirsiniz. Fakat bazı siteler bunu yapabilmeniz için üyelikli bir sistem yapmışlardır. Ve alacağınız paketler doğrultusunda kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durum birçok kişinin işini kolaylaştırmıştır. Çünkü bankaya gitmeden kredi risk raporunu inceleyerek kredi çekip çekmeyeceğini anlayabilme imkânı doğmuştur. Kredi kartı alırken de bu risk raporundaki puan dikkate alınır ve buna göre bir limit belirlenir. Gelirinizin bir kaç katına kadar kredi kullanabilmenize imkân tanıyan bu uygulama bir çok banka tarafından tercih edilir. Bireysel olarak da bu yöntemi kullanabilirsiniz ve kendi kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Siz de sisteme üye olarak kendi kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz düşükse yükselmesi için düzenli ödemeler yapmalısınız. Mesela asgarisini ödediğiniz kredi kartınızın tamamını ödediğinizde kredi notunuz yükselecektir. Bu yüzden mutlaka bankaya gitmeden önce kredi risk analizinizi yapın ve ne kadarlık bir kredi başvurusu yapabileceğinizi öğrenin. Bu şekilde bankada vakit kaybetmeden kredi çekip çekemeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Kredi Notu Öğrenmek" bu yazı 22 Nisan 2016 tarihinde saat 00:17 sularında "Finans" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 34 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)