Korku Oyunu Agony’nin Sansürsüz Bir Sürümü de Çıktı!

Blogolik Yazar tarafından 31 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen korku oyunlarından Agony, yeni sansürsüz sürümüyle Steam’deki yerini aldı.

Agony Unrated sürümünde karakter modellemeleri ve kaplamaların kalitesi geliştirilirken, yeni ve daha ayrıntılı bir karakter gelişim sistemi eklendi. Aynı zamanda volümetrik ışıklandırmalar geldi ve oyunun Story Mode kısmına 8 farklı bitiş seçeneği dahil edildi.

Oyunda aynı zamanda bu sefer yeni tehditler bulunuyor. Oyuna farklı çevre türleri, tuzaklar ve statik düşmanlar eklenirken, Normal ve Hard modlar ile bulmacalar geldi. Ek olarak hikayeyi Sukkub olarak da oynayabileceksiniz.

En çok merak edilen ise aslında oyunun sansürsüz halinin nasıl olacağıydı. Agony Unrated ile pek çok yeni ve sansürsüz sahne açılırken, Agony fragmanlarındaki siyah – kırmızı görüntü filtresi de yerini aldı. Genel harita ile mini harita da eklenirken, asıl oyunda yer alan teknik sorunlar da ortadan kalkıyor.

Agony aslında başlangıçta sansürsüz bir çıkış yapacaktı fakat hukuki sorunlar, oyunun içerdiği aşırı şiddet ve vahşet görüntüleri buna engel olmuştu. Ancak artık bu sorunlar aşılmış gözüküyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Korku Oyunu Agony’nin Sansürsüz Bir Sürümü de Çıktı!" bu yazı 31 Ekim 2018 tarihinde saat 19:58 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)