Kombi Servisi mi Arıyorsunuz?

denizli tarafından 18 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır.

Hepinizin çok iyi bildiği gibi kombiler diğer teknolojik ürünlere nazaran daha fazla bakım isteyen, daha doğrusu düzenli bakım isteyen ürünlerden bir tanesi! Evimde kullandığım kombi için düzenli bakım hizmeti aldığım tek bir firma var: İstanbul Kombi Servis firması. Köklü firmalardan bir tanesi olan Kombi servis firması ile tanışmamız internet sayesinde oldu…

Kurumsal bir kimlik ile karşımıza çıkan bu firma 444 1 494 gibi özel bir numara ile sizlere hizmet veriyor. İnternet aramalarında ilk sırada karşıma çıkan firmayı ilk etapta onarım hizmetleri için tercih ettim ve kaliteli işçilik sonrası düzenli bakım hizmetleri için de bu firmadan hizmet almaya başladım.

Kombi konusunda çok şey bildikleri kesin ve bunu uygulamaya dökme konusunda da bir o kadar iyiler! Kombi servisi İstanbul firması tek bir marka için hizmet vermiyor bu da daha fazla insana ulaşma konusunda onlara yardımcı oluyor.

Firmanın hizmetlerinden özellikle onarım hizmetlerinden oldukça memnunum çünkü yedek parça değişimini çok ender yapıyorlar bu da beni tedirgin etmiyor. Yedek parçalar konusunda şüpheci bir tavra sahibim çünkü bazı servis firmaları sırf maliyeti arttırmak için parça değişimi yapıyor ancak İstanbul Kombi servis firmasında bu tarz dolandırıcılıklara rastlayamazsınız çünkü firma sadece ihtiyaç olduğu zamanlarda yedek parça hizmetini sizlere sunuyor.

Güvenilir ve Kaliteli Kombi Servisi Numarası:

444 1 494’ü arayarak sizler de kombileriniz için birçok farklı hizmet alabilirsiniz.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Kombi Servisi mi Arıyorsunuz?" bu yazı 18 Eylül 2013 tarihinde saat 21:45 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2.392 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)