Kolpaçino 3.Devre Fragmanı Yayınlandı!

Blogolik Yazar tarafından 28 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır.

Kolpaçino 3.Devre Fragmanı Yayınlandı!
Kolpaçino 3.Devre Fragmanı, Kolpaçino 3.Devre Fragmanı izle,Kolpaçino 3.Devre Fragmanı yayınlandı.

Şafak Sezerin son yıllarda yaptığı en iyi projelerden bir tanesi olan seri film haline gelen Kolpaçino’da ilk 2 filmde olduğu gibi kahkaha fırtınası kaldığı yerden devam ediyor. Gişe rekorlarını alt üst etmeye gelen serinin 3. filminde bakalım neler yaşanacak.

11 Mart‘ta sinemada olacak olan filmde diğer oyuncular dururken bunlara ek olarak filme Erkan Petekkaya’da katılacak. Filmin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından olumlu yorumlar gelmeye başladı. Filmde yine enterasan olaylar ve çok sevilen ayin sahnesine benzer bir sahne yer alıyor. Filme yeni katılan Erkan Petekkaya ile bir sürtüşme yaşayacak olan ekibimiz bakalım bu mücadele de nasıl gelişmeler yaşanacak.Ayrıca Sabri Abi karakteri tam gaz devam ediyor güldürmeye sizlerde bu filmi çok seveceksiniz!

İşte Kolpaçino 3.Devre fragmanlarından ilk görüntüler;

3 sene önce yazılmıştır.
"Kolpaçino 3.Devre Fragmanı Yayınlandı!" bu yazı 28 Şubat 2016 tarihinde saat 22:31 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 101 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)