Kocan Kadar Konuş: Diriliş Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 28 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Film Fragmanı izle
Bir çok kişinin merakla beklediği ve televizyon kanallarında da sıkça reklamı yapılan filmlerden bir tanesi olan kocan kadar konuş filmi Türkiye’de 1 Ocak 2015 tarihinde vizyona girecek. Baş rollerini Ezgi Mola , Murat Yıldırım , Hümeyra Akbay , Nevra Serezli , Eda Ece paylaştığı ve yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yaptığı Kocan Kadar Konuş: Diriliş adlı filmde xxx anlatılıyor.1 Saat 48 dakika sürecek olan bu komedi tarzında ki filmi 1 Ocaktan itibaren izleyebilirsiniz.

Kocan Kadar Konuş: Diriliş Film Konusu
Kocan Kadar Konuş’un ikinci filminde geleneksel türk kızını canlandıran Efsun hep bi ne derler korkusu ile hareket eden bir kızı canlandırmaktadır. Bu filmde gelin adayı damada evlenme teklif edecek ve bir evlenme aşaması başlayacaktır. Komedi ve heyecan dolu sahneler ile dolu filmi bizlerde merakla bekliyoruz. Serinin ikinci filmi Kocan Kadar Konuş: Diriliş sizi güldürmeye doyuracak. Film Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan ikinci romanından uyarlanıyor.
Kocan Kadar Konuş: Diriliş Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Kocan Kadar Konuş: Diriliş Film Fragmanı izle" bu yazı 28 Aralık 2015 tarihinde saat 22:24 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 91 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)