Kobo Forma Çıkış Tarihi İle İlgili Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 3 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

E-Kitap okuyucu ürünler geliştiren Kobo, yakında Kobo Forma ürününü satışa çıkaracak.

Tıpkı Aura ONE gibi, Forma da IPX8 standartlarını karşılıyor. Bu da e-kitap okuyucusunun 1.82 metre derinlikte 60 dakika boyunca çalışmaya devam edebileceği anlamına geliyor. ComfortLight PRO özelliği ise mavi ışık pozlamasını gün boyunca otomatik olarak ayarlıyor. Kobo Forma da Aura ONE gibi 8 GB dahili depolama alanı taşıyor. E-kitap okuyucusunun 32 GB dahili depolama alanına sahip bir versiyonu da hazırlanmış olsa da, söz konusu model ilk etapta sadece Japonya’da satılacak.

Kobo Forma’da ekranın sağ kısmında sayfa çevirmekte kullanılan butonlar yer alıyor. Söz konusu butonların kullanıcılara Amazon Kindle Oasis’tekine benzer bir deneyim sağlaması öngörülüyor. E-Ink Mobius ekran taşıyan cihazın darbelere karşı dayanıklılığı da dikkat çekilen noktalar arasında bulunuyor.

Ürün 297.99 Dolar fiyat etiketine sahip olup ülkemizde de satışa sunulacağını belirtelim. Ancak Türkiye’de satılması 2019’u bulacak gibi gözüküyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Kobo Forma Çıkış Tarihi İle İlgili Önemli Gelişme" bu yazı 3 Ekim 2018 tarihinde saat 17:40 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)