Kıvırcık: Ay Macerası Film Fragmanı izle

denizli tarafından 1 Temmuz 2015 tarihinde yazılmıştır.

Kıvırcık: Ay Macerası Fragmanı İzle

Türkiye’de 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren ve baş rollerini Kristina Hughes, Emilee Wallace, Peter Hudson paylaştığı ve yönetmenliğini Francis Nielsen Kıvırcık: Ay Macerası adlı filmde animasyon sahneleri çok beğenilecek gibi.
Film Konusu
Bir çoban köpeği ve bir kara koyunun bu eşsiz macerası sizlerle. Küçük bir çiftlikte hayatını sürdüren Blacky adındaki kara koyunun tek amacı Ay’a mutlaka gidebilmektir. Ona yardımcı olmaya çalışan ve aynı zamanda kalbini kaptıran Çoban köpeği Kanuto’nun tek hayali ise ona farkettirmeden sevgisini içinde yaşayan Kanuto’nun Blacky’nin bu hayali gerçekleştirmeye çalışmaktadır.Bu iki çift birlikte yola koyulurlar ve sıra dışı özelliklere sahip canlılarla tanışırlar mecara dolu bu yolculuklarında bakalım çiftimizi ne gibi süprizler bekliyor. Opera söyleyen inekler, centilmen kurtlar, göçmen örümcekler, Ay’a kalkacak rokeri hazırlayan bir grup olağanüstü köpek…Fakat bir sorunla karşılaşacaklardır, beklenmedik bir anda ortaya çıkan bu davetsiz misafir Pembe koyun Pinky iki kahramanımızı engellemek için elinden geleni yapacaktır. Sıkılmadan izleyebileceğiniz çocuklarınız ile hoş vakit geçirebileceğiniz bir film sizi bekliyor.
Film Fragmanı


3 sene önce yazılmıştır.
"Kıvırcık: Ay Macerası Film Fragmanı izle" bu yazı 1 Temmuz 2015 tarihinde saat 23:15 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 35 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)