Kısa Zamanda Zayıflama

Blogolik Yazar tarafından 22 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır.

Kısa Zamanda Zayıflama

Zayıflamak belki de hayatta en zor görevlerden biridir herhalde insanlar için. Başka bir iş versinler yaparım diyen insan zayıflayın size ödül var deseler belki de o ödülden vazgeçme gibi durum bile olabilir. Kim istemez ki zayıflamak ve özgür olmak kim istemez ki rahat rahat üzerine istediği elbiseyi alıp dışarı çıkmak varken neden kısıtlı elbiseler giysin. Bu sebeple artık zayıflamak insanlar için birincil hedef haline gelmektedir. Bu sebeple kısa zamanda zayıflama için kolları sıvamak gerekir. Önceliklere nereden başlayacağına karar vermek lazım. Sonuçta tek başına zayıflamak elbet başarılı olur ancak uzun vade çalışma sonucu size bir getirisi olacaktır bu sebeple kısa zaman olsun istiyorsanız öncelikle iyi bir diyetisyen iyi bir hastane şart.

Zayıflamak öyle kelimelerle kolay ifade edildiği gibi değildir hele bu zayıflama işin içerisine kendinizi koyduğunuz da ne kadar zorlu bir sürece girdiğinizi zaten anlamış olacaksınızdır. Ancak iyi bir diyetisyen güler yüzlü ve sizin her başarınız da sizi ödüllendirerek bu iş için adeta kendinizin inanmasını sağlayan işini gerçekten profesyonelce yapan diyetisyenle çalışmanız gerekir. Size vereceği diyet listesiyle birlikte sizin o listeye sadık kalmanız gerekir ve saati saatine öğünleri kaçırmayarak ya da unutmayarak hepsini zamanında yiyerek uymanız gerekir. Tabi ki diyetin yanında size söylediği sporu da yapmanız gerekecek bu şekilde zayıflamanız için tek sorun biraz sabrınızı zorlamanız kalacaktır. Zaten siz kiloların düştüğünü gördükçe daha çok iştahla saldırarak bu iş için daha da çok çalışma istediğiniz artacaktır. Kendinize güvenin ve asla yapamayacağım diye bir kelime hayatınızdan çıkararak bu işi başardıkça güveninizin artacağını unutmamalısınız. Sizler böylece hayata daha dolu dolu bakmaya başlayacaksınız.

3 sene önce yazılmıştır.
"Kısa Zamanda Zayıflama" bu yazı 22 Eylül 2017 tarihinde saat 10:21 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 37 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)