Kış günleri evinizde online sinema

denizli tarafından 11 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

2017’nin ayak sesleri kapımızı çalmaya başladı ve herkes evine erzak ve yiyecek stoklamaya başladı. Tarihimizin en sert kışlarından olacağı haber bültenleri tarafından belirtilen bu kış döneminde insanlar bol bol evlere kapanacak. Evinde kendince online sinema salonu oluşturmak isteyen vatandaşlar çoktan 4k TV ve ses sistemlerini kurmaya başladılar. Bu duruma istinaden ülke de mısır stoklarında azalış, sosluk fıstık ve çekirdek türlerinde ise bir miktar azalma görülmekte.
Düşünsenize soğuk ve karlı kış gününde evinize kapanmışsınız ve ayaklarınızı önünüzdeki sehpaya uzatarak keyifle izliyorsunuz. Vizyon filmleri birer birer elinize düşüyor ve hepsini büyük bir keyifle seyrediyorsunuz. Bu herkesin hayalidir büyük ihtimalle. Buna kimsenin hayır diyeceğini düşünmemekle birlikte bende böyle yapacağım. Şimdiden Torrent’ten çekebildiğimi çekiyorum kışa hazırlık bu. Kışın soğuk soğuk laptop tuşlarına basmayı kimse istemez. Şahsen ben istemiyorum. Elim donar gibi oluyor çünkü evin içinde doğalgaz yok. Hoş olsa nolcak ki 300 TL fatura gelecek, bu seferde cebimiz yanacak.
O nedenle tüm önlemleri şimdiden almalı ve kışa hazırlık dönemini iyi geçirmeliyiz. Ağustos böceği ile karıncanın hikayesini bilmeyeniniz yoktur. İşte bizim burada referans almamız gereken karıncadır. Eğer ağustos böceği gibi tüm yaz boyunca kışa hazırlık yapmazsak, kışın çok zor şartlar altında  izleriz. Bunu kimse istemez değil mi ? Rahat rahat gerine gerine video izlemek varken ne diye kendimizi zora düşerelim ki… Eğer önlemlerini almayan varsa biran önce onlarda hazırlıklarını tamamlasın ve duruma hazır olsun. Çünkü kış geliyorum demez ve aniden bastırıp sizleri kara gömebilir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Kış günleri evinizde online sinema" bu yazı 11 Eylül 2016 tarihinde saat 20:59 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 63 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)