Kırmızı Deri Cüzdanlar

denizli tarafından 3 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır.

Bayanlar cüzdan satın alırken genel anlamda renkli cüzdanları tercih etmektedirler. En fazla tercih edilen renk ise kırmızı cüzdanlar. Kırmızı bayan cüzdan modelleri her zaman bayan cüzdan pazarında en fazla tercih edilen renk olduğu kuşkusuzdur. Kırmızı cüzdan ile birlikte bordo, fuşya ve pembe renkli cüzdanlar da bayanların vazgeçilmezi olmaktadır. Erkek cüzdan modellerinde ise en fazla tercih edilen 3 renk siyah , kahverengi ve taba rengi.

Cüzdanların rengi kadar üretildiği materyalde çok önemli olmaktadır. Genel olarak “deri” cüzdan modelleri tercih edilmektedir. Derinin yanında keten gibi tekstil meteryalleri ve suni deri diye tabir edilen panzot cüzdanlar da tercih edilmektedir. Bayan cüzdan fiyatları üretildiği malzeme ve işciliğin yanında tasarımıda etkili olmaktadır. Ortalama bir deri cüzdan fiyatı 50 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. Ancak genel olarak en fazla tercih edilen fiyat aralığı 50 TL ile 150 TL arasında olan cüzdanlar diyebiliriz.

Bayan deri cüzdanlar hakkında yapmış olduğumuz bu araştırma Türkiye’nin en fazla tercih edilen online deri ürünleri satış sitesi Deriza.Com sitesinden aldığımız bazı değerler ile ortaya çıkmıştır. Deriza.Com raporuna göre 2013 yılında şu ana kadar bayanlar cüzdan satın alırkenen fazla kırmızı rengi , daha sonra fuşya , bordo , kahverengi ve siyah renk cüzdanları tercih etmekte olduğu bilgisini aldık. Deriza.Com’ a vermiş olduğu bilgiler için buradan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Bayan Deri Cüzdan satın almak için deriza.com ‘ dan vermiş olduğumuz aşağıdaki linkten alışveriş yapabilirsiniz.
Bayan deri cüzdan modelleri : https://deriza.com/urunler/cuzdan-bayan-deri-cuzdan

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Kırmızı Deri Cüzdanlar" bu yazı 3 Eylül 2013 tarihinde saat 22:07 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 621 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)