Kingdom: New Lands Ücretsiz Hale Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 31 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Normal fiyatı 24,00 TL olan Kingdom : New Lands oyunu, kısa bir süre sonra Epic Games mağazasında tamamen ücretsiz olarak alınabilecek.

Kingdom: New Lands aradan geçen 3 yıla rağmen düşük kitleli de olsa oynanmaya devam ediyor. 24.00 TL değerindeki oyun, 6 Haziran – 13 Haziran tarihleri arasında Epic Store’da ücretsiz olarak dağıtılacak.

Noio tarafından geliştirilen Kingdom: New Lands 2016 yılından bu yana birbirinden farklı platformlarda oynanmaya devam ediyor. Steam’de 24.00 TL olarak satışlarına devam eden yapım tek oyunculu olarak oynanabiliyor. Piksel grafiklerin yer aldığı oyunda dinamik hava değişim döngüleri de bulunuyor. Oyuncular bazen karlarla kaplı bazen de güneşli temalara sahip olan temalar ile karşılaşacaklar.

Oyun içerisinde ilerledikçe daha zorlu içerikler ve görevler ile karşılaşacak, gece gündüz döngüsü eşliğinde bizden istenilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Yayınlandığı dönem bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen başarılı yapım, modern retro estetiğine ve ortam müziklerine sahip bir strateji dünyası sunuyor.

Dünyayı keşfedeceğimiz yapımda obur saldırılarına karşı koyacağız. Oyun içerisinde ilerledikçe yönettiğimiz karakteri geliştirebilecek ve daha etkili bir hale getirebileceğiz. Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte ülkemizdeki oyuncu sayısında da ciddi bir artış yaşanabilir.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Kingdom: New Lands Ücretsiz Hale Geliyor" bu yazı 31 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)