Kardeşim Benim Film Fragmanı İzle

Blogolik Yazar tarafından 8 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Kardeşim Benim Film Fragmanı İzle
Ekranların en çok beklenen sinema filmi olan Kardeşim Benim nihayet vizyon gününe gün sayıyor diyebiliriz. Türkiye’de 15 2016 tarihinde vizyona girecek olan Kardeşim Benim filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Burak Özçivit , Aslı Enver , Murat Boz paylaştığı ve yönetmenliğini Mert Baykal yaptığı Kardeşim Benim adlı filmde babalarını kaybeden iki kardeşin yıllar sonra tekrar bir araya gelmesini anlatılıyor. Bu Dram tarzında ki filmi 15 Ocaktan itibaren izleyebilirsiniz.

Kardeşim Benim Film Konusu
Bu güzel ve anlamlı filmde birbirini görmeyen iki kardeş düşünün ve onların bir araya gelmesine sebep olan bir ölüm! Yıllar boyunca görüşmeyen iki kardeşin, babalarının ölümünün ardından yeniden kesişen hayatları beyaz perdede olacak. Burak Özçivit ve Murat Boz’a Aslı Enver eşlik ediyor. Filmin çekimleri 2015 Haziran ayında başlamıştı. Sizlerde son aylarda merakla beklenen bu filmi sinemalarda izlemek için elinizi çabuk tutun bu film büyük ihtimalle gişe yapacak gibi.
Kardeşim Benim Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Kardeşim Benim Film Fragmanı İzle" bu yazı 8 Ocak 2016 tarihinde saat 22:19 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 92 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)