Karanlık Yerler Film Fragmanı izle

denizli tarafından 28 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Karanlık Yerler Fragmanı İzle

Türkiye’de 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren ve baş rollerini Charlize Theron, Nicholas Hoult, Chloë Grace Moretz paylaştığı ve yönetmenliğini Gilles Paquet-Brenner yaptığı Karanlık Yerler adlı filmde küçük yaşta ailesi katledilen birinin büyümesi ve geçmişini araştırması anlatılıyor.

Karanlık Yerler Film Konusu
Gillian Flynn’in aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan filmin hikayesi şu şekilde daha küçük 5 yaşında iken ailesinin katledilmesi sonucunda yalnız başına kalan Libby kışın zor şartlarında kar fırtınasının ortasından kurtulmayı başarır ve aradan 25 yıl geçmiştir. Medyanın kendisini araştırmasından sürekli rahatsız olan Libby en sonunda ailesinin ölümüne dair talihsiz bir beyanatta bulunmak zorunda kalır. Her gün geçmişte yaşadığı kötü anıları atlatmaya çalışan ve aklında çıkaramayan Libby en sonunda bir club keşfeder bu topluluk gizemli olayları araştırıp ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Libby bu topluluğa başvurur ve ailesinin başından geçenleri öğrenmeye çalışır. Bakalım bu maceranın sonu nereye varacak.Bu gerilim ve dram dolu filmi tam 2 saat boyunca soluksuz izleyebilirsiniz.

Karanlık Yerler Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Karanlık Yerler Film Fragmanı izle" bu yazı 28 Haziran 2015 tarihinde saat 18:30 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 78 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)