Karanlık Sır Film Fragmanı Özeti

Blogolik Yazar tarafından 13 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

110 dakikalık gerilim- korku filmi olan Karanlık Sır bir İspanyol yapımıdır.” Yetimhane” filminin yazarı ile” Canavarın Çağrısı “filminin yönetmeninin bir araya gelerek yaptıkları ,gerilim ve korkunun dışında izleyicilere merak duygusunu uyandıran muhteşem bir film.

Jack, Billy, Jane, ve Sam dört kardeştir. Annelerinin ölümünden sonra yetimhaneye gönderilirler. Ancak birbirlerinden ayrılmamaları için annelerinin öldüğünü saklamak zorundadırlar. Fakat sakladıkları başka bir sırları daha vardır. Yaşadıkları konaktaki şeytani varlık. Ölümle burun buruna olan bu dört kardeşin hayatları cehenneme döner ve yaşam mücadelesi içine girerler.

Senaryosuyla diğer korku filmlerinden ayrılan ” Karanlık Sır” ın senarist ve yönetmen koltuğunda Sergio G. Sanchez oturmaktadır.

Oyuncuları: George MacKay, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Mia goth ,matthew stagg .

Vizyon tarihi: 13 nisan 2018

2 sene önce yazılmıştır.
"Karanlık Sır Film Fragmanı Özeti" bu yazı 13 Mart 2018 tarihinde saat 23:27 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 53 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)