Kara Düzen – Black Mass Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 22 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Kara Düzen – Black Mass Film Fragmanı izle
Merhaba arkadaşlar sizlere yeni çıkan sinema filmlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Türkiyede 16 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Kara Düzen filmi 122 dakika boyuncu sizi heyecan ve merak uyandıran sahneleri ile ekranlara kitleyecek. Baş rollerini hepinizin yakından tanıdığı johnny Depp ve Kevin Bacon , Benedict Cumberbatch , Peter Sarsgaard , Juno Templexx paylaştığı ve yönetmenliğini Scott Cooper yaptığı Kara Düzen adlı filmi kesinlikle izlemelisiniz.

Kara Düzen Fragmanı

Kara Düzen Konusu
İki çocukluk arkadaşının arkadaşlıkları Güney Boston’da bir yerde geçen 2 arkadaş olan  James ‘Whitey’ Bulger (Johnny Depp) ve John Connolly (Joel Edgerton) aradan yıllar geçmes,inin ardından birbirlerini farklı 2 karekteri canlandırırken bulurlar.Birisi Bulger Boston’daki İrlanda mafyasının en önde gelen ismidir, diğeri Connolly ise FBI ajanı olmuştur. Ve büyük bir görev onu beklemektedir terfi alabilmek için bölgenin bir diğer büyük gücü olan Angiulo Kardeşler çetesini çökertmesi gerekmektedir.Bunu yapabilmek içinde Whitey’den yardım ister. Whitey de rakiplerini alt edebilmek için muhbirlik yapmayı kabul eder. Ancak bu tehlikeli işbirliği kısa süre içinde kontrolden çıkacak, bölge kaosa teslim olacaktır.

5 sene önce yazılmıştır.
"Kara Düzen – Black Mass Film Fragmanı izle" bu yazı 22 Ekim 2015 tarihinde saat 01:37 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 49 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)