Kaliteli Backlink Almanın Yolları

Blogolik Yazar tarafından 5 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

Kaliteli Backlink Almanın Yolları
Sitenizin daha iyi yerlere gelmesi için bir takım çalışmalar yapmanız gerekmektedir. Bunların en başında tanıtım yazısı almak ve farklı sitelere link vermek olsa da sosyal sitelerin önemi de oldukça fazladır. Sizlere bu konumuzda siteniz için nasıl kaliteli backlink alırsınız o konu üzerinde duracağım.

Backlink alacağınız seitenin kaliteli olması size faydasının daha fazla olmasını sağlayacaktır. Tam aksine spam bir siteye backlink verdiğiniz de faydadan çok size zarar olacaktır.

1- Konuk yazar olun
Bazı blog yazarları sitelerine konuk yazar almaktadır. Sizlerde bu tarz sitelere başvurarak konuk yazar olabilir bu sayede o sitelerden backlink alabilirsiniz. Konuk yazar alan bir blog illa ki kaliteli özgün bir sitedir, faydasını görürürsünüz.

2- Link değişimi
Yine aynı şekilde bazı siteler ile anlaşarak bu kişiler arkadaşlarınızda olabilir link değişimi yapabilir fazla siteleri varsa çapraz link değişimi yapabilirsiniz.

3- Fenomen kişilerden yardım isteyin
İnternette sanal ortamda bir çok ünlü olmuş takipçisi çok olan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler ile iletişime geçerek sitelerinizi paylaşmalarını isteyebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Kaliteli Backlink Almanın Yolları" bu yazı 5 Ocak 2016 tarihinde saat 21:04 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 49 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)