Kahvaltıların Vazgeçilmezi Zeytin Tok mu tutuyor?

Blogolik Yazar tarafından 7 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Kahvaltıların Vazgeçilmezi Zeytin Tok mu tutuyor?

Her ne kadar elde kapsamlı ve net bir araştırma sonucu olmasa dahi, yağın; protein ve karbonhidratlardan iki kat daha fazla enerji verdiği ve sindirimi en uzun süren, en zor sindirilen besin grubu olduğu yıllardır bilinen bir gerçektir. Ancak vücudumuza zarar vermemesi ve midemizi rahatsız etmemesi için bu yağın sağlıklı kaynaklardan alınması gerekir.

Zeytinyağı Neden Sağlıklıdır?

Zeytinyağı damarları tıkamayan, aynı zamanda bol miktarda A ve K vitaminleri içeren kusursuz bir esansiyel yağ kaynağıdır. Doğal yollardan üretilmiş ve herhangi bir katkı maddesi içermiyor olması da sağlıklı bir şekilde tok tutması açısından son derece kullanışlıdır. Aynı zamanda sodyum, potasyum ve kalsiyum içeriğiyle de vazgeçilmezdir. Özetle evet, zeytinyağı hakkında diğer araştırmalar ve verilerden yararlanarak dolaylı yoldan tok tutar demek mümkündür.

2 sene önce yazılmıştır.
"Kahvaltıların Vazgeçilmezi Zeytin Tok mu tutuyor?" bu yazı 7 Aralık 2017 tarihinde saat 01:15 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)