Kahin’in Kızı Skammerens datter Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 9 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Kahin’in Kızı Skammerens datter Film Fragmanı izle
Türkiye’de x 2015 tarihinde vizyona girecek olan Kahin’in Kızı Skammerens filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Rebecca Emilie Sattrup , Maria Bonnevie , Søren Malling , Laura Bro , Stina Ekblad paylaştığı ve yönetmenliğini Kenneth Kainz yaptığı Kahin’in Kızı Skammerens adlı filmde annesinden ona geçen güçleri kullanmak zorunda olan Dina (Rebecca Sattrup) annesini kurtarmak için yaptıkları anlatılıyor. 96 dakika sürecek olan bu y tarzında ki filmi 11 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Kahin’in Kızı Skammerens datter Film Konusu
Dina (Rebecca Sattrup) çok özel bir güce sahiptir ve bu gücünü her ne kadar  istemese de annesinden ona geçmesinden dolayı güçlü bir kişidir artık. İnsanların doğrudan ruhlarını görebilmekte, yaptıkları yanlışlardan dolayı utanç duymalarını sağlayabilmektedir.Bu yeteneği annesindeyken ondan faydalanmak isteyenler ona yanlış bir insana işlemediği bir cinayeti itiraf ettirmeyi teklif etmiş Dina (Rebecca Sattrup) annesi bunu reddedince hapse atılmıştır. Hem annesini kurtarmak, hem de gerçekleri ortaya çıkarmak artık Dina’nın elindedir. Ancak olayın derinlerine indikçe hayatı daha çok tehlikeye girecektir.
Kahin’in Kızı Skammerens datter Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Kahin’in Kızı Skammerens datter Film Fragmanı izle" bu yazı 9 Aralık 2015 tarihinde saat 02:11 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 66 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)