Kablosuz Kulaklıklar Standart Halini Alıyor

Blogolik Yazar tarafından 1 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Bilindiği gibi akıllı telefonların yanında kulaklık hediye olarak sunuluyor. Artık bu kulaklık modellerinin standart olarak kablosuz nitelikte olması söz konusu.

Apple’ın iPhone 7 modelinin ardından 3.5 mm kulaklık girişini kaldırmıştı. Apple bu hamlesinin ardından pek çok kişi tarafından eleştirilmiş olsa da, tamamen kablosuz kulaklığı olan AirPods modelini tanıtmış ve kulaklık pazarında yeni bir sayfa açılmıştı. Apple’ın AirPods hamlesinin ardından pek çok marka kendi kablosuz kulaklığını tanıtmıştı.

Akıllı telefon üreticileri yüksek fiyatla satışa sundukları akıllı telefonlarının yanında standart kablolu kulaklık sunuyordu. Ortaya çıkan bilgilere göre bu durum 2020 yılında satışa sunulacak akıllı telefon modellerinde değişebilir. Başta Apple olmak üzere Samsung, Xiaomi ve Oppo gibi markalar üst seviye akıllı telefon modellerinde kablosuz kulaklık sunabilir. Samsung, Xiaomi ve Oppo gibi markaların üst seviye akıllı telefon modellerinde kablosuz kulaklık sunacağına kesin gözle bakılırken Apple’ın iPhone modellerinin yanında AirPods kulaklık sunması mantıklı bulunmuyor. Bununla ilgili ilerleyen süreçte ne gibi gelişmelerin yaşanacağı merak konusu.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Kablosuz Kulaklıklar Standart Halini Alıyor" bu yazı 1 Aralık 2019 tarihinde saat 11:56 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)