joy Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 6 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

joy Film Fragmanı izle
Türkiye’de 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan joy filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Robert De Niro , Bradley Cooper , Jennifer Lawrence , Virginia Madsen , Edgar Ramirez paylaştığı ve yönetmenliğini David O. Russell yaptığı joy adlı filmde üç çocuğu ile yaşam mücadelesi veren bir kadının hayat hikayesi anlatılıyor.  98 dakika sürecek olan bu Biyografi , Dram , Komedi tarzında ki filmi 8 Ocaktan itibaren izleyebilirsiniz.

joy Film Konusu
Yalnız olan ve kendi çabalarınla üç çocuğuyla geçim mücadelesi vermeye çalışan Joy Mangano’nun 4 kuşağa yayılan aile hikayesi filmde anlatılıyor. Joy’un başından geçen aşk acısı, ticaret hayatının zorlukları ve maddi sıkıntılar onu bir süre bocalasa da kendisine gelip  büyük işler başarmanın yollarını arayacaktır. David O. Russell’ın yönettiği bir başka filmde yine Jennifer Lawrence, Bradley Cooper ve Robert De Niro buluşuyor.
joy Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"joy Film Fragmanı izle" bu yazı 6 Ocak 2016 tarihinde saat 23:50 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)