J8 Modeline Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 9 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy J8 akıllı telefonu için Pie yazılım sürümünü resmen yayınladı.

Android ekosisteminde en büyük sorun Android güncellemeleri gibi görülüyor. Bu konunun asıl muhatabı üreticiler gibi görülse de bizce bunun asıl sorumlusu Google. Bu konuya daha sonra başka bir makalede mutlaka değinelim ama bugün ülkemizde büyük satış rakamlarına ulaşan Samsung Galaxy J8 Android Pie güncellemesi ile ilgili müjdeyi vermek istiyoruz. J810FPUU3BSD1 kod numarası ile Rusya’da başlayan güncelleme Android 9.0 Pie ve OneUI arayüzünü birlikte getiriyor.

Samsung tarafında bu konunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı ama Rusya’da başlayan güncellemenin kısa süre içinde (en geç 2 hafta içinde) ülkemizde de OTA yoluyla dağıtılması bekleniyor. Detaylı olarak incelemesini yaptığımız ve Galaxy J serisini başka bir konuma taşıyan Galaxy J8’in bü güncellemeyi alması oldukça önemli. Samsung bu büyük güncelleme ile kullanıcılarını sevindirdi. J8 kullanıcılarının bu yeni güncellemeyi kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"J8 Modeline Güncelleme Çıktı" bu yazı 9 Nisan 2019 tarihinde saat 23:38 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)