J7 Prime Ülkemizde Android Oreo Güncellemesi Almaya Başladı

Blogolik Yazar tarafından 27 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

J7 Prime için güncelleme başlatıldığı daha önce duyurulmuştu. Ancak güncelleme ülkemize henüz yeni yeni giriş yaptı.

Galaxy J7 Prime Android Oreo güncellemesi Türkiye’de dağıtıma sunuldu. Samsung’un en çok ilgi gören telefonlarından biri olan Galaxy J7 Prime böylece ikinci büyük güncellemesini almış oldu.

Güncellemenin özellikleri:

Yeni Experience arayüzü, klavye geliştirmeleri (Klavye üzerinden artık GIF aramaları gerçekleştirilebilecek), ana ekran uygulamalarında daha gelişmiş 3D Touch kısayol özelliği, gelişmiş bildirim yönetimi, Resim içinde resim modu, galeride albüm gizleme, klasörler için renk paleti, Ayarlar menüsünde bazı düzenlemeler, çift messenger kullanımı, daha gelişmiş bir Bluetooth bağlantısı, otomatik doldurma özelliği ve son güvenlik düzeltmeleri güncelleme kapsamında yer alan önemli gelişmeler.

J7 Prime sahiplerinin bu güncellemeden muhakkak yararlanmalarını öneririz.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"J7 Prime Ülkemizde Android Oreo Güncellemesi Almaya Başladı" bu yazı 27 Ekim 2018 tarihinde saat 15:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)