J6 2018 Akıllı Telefonu Hakkında Yeni Bilgiler Var

Blogolik Yazar tarafından 8 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy J6 2018 akıllı telefon modeli hakkında önemli bazı bilgiler ortaya çıktı.

Bir süredir çeşitli sertifikalarda onaylanan Galaxy J6 2018 nihayet ete kemiğe büründü. Kısa süre önce Samsung resmi destek sayfası tarafından da onaylanan telefon ilk kez karşımıza çıktı. Ünlü sızıntı sitesi slashleaks Galaxy J6 2018’e ait ilk görüntüleri yayımladı.

Sızdırılan görüntüler, Samsung’un ilk olarak Galaxy S8 modellerinde yer verdiği Infinity ekranın Galaxy A serisinin ardından bu defa Galaxy J serisine geleceğini gösteriyor. Tabii bu ekran kavisli bir yapıda olmayacak.

Telefonda 18.5:9 tam ekran yer alacak. Yeni ekran formatı ve daha ince çerçeveler nedeniyle parmak izi okuyucusu tıpkı Galaxy A 2018 modellerde olduğu gibi arka bölüme kamera altına taşınmış. Bu şekilde kullanıcıların cihazı daha pratik bir şekilde kullanacağı düşünülmüş.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar: ,
"J6 2018 Akıllı Telefonu Hakkında Yeni Bilgiler Var" bu yazı 8 Mayıs 2018 tarihinde saat 18:36 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)