İzmir Eski Kentkartlar Geçerli Mi Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Blogolik Yazar tarafından 12 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

İzmir Eski Kentkartlar Geçerli Mi Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?
İzmir’de Kentkart döneminin bitmesinin ardından birçok kişi eski kartlara ve içindeki bakiyelere ne olacak diye düşünmeye başladı. Bu yazımızda sizler için daha doğrusu İzmir’liler için en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan kentkart sorunu üzerine merak edilen konulara açıklık getireceğiz.

MEVCUT BAKİYELER İZMİRİM KART’A AKTARILACAK

Bildiğiniz gibi “İzmirim Kart” olmayan eski tip öğrenci ve öğretmen kartı sahiplerinin, kart basım sürelerini de dikkate alarak 31 Ağustos 2016 tarihine kadar www.eshot.gov.tr ve www.izmirimkart.com.tr adresleri üzerinden değişim başvurusu yapması gerekiyordu.

Kişiselleştirilmiş yeni kartlar için yatırmanız gereken 10 TL yenileme bedeli yatırdıktan sonra sizlerde yeni kartlarınızı alabilirsiniz. Eğer elinizde eski kart varsa bunu 6 TL değişim bedeli ile değiştirebilirsiniz. Elinde İzmirim kart olanların ise bir şey yapması gerekmiyor.

4 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İzmir Eski Kentkartlar Geçerli Mi Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?" bu yazı 12 Aralık 2016 tarihinde saat 01:46 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 243 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)