İyi Selfie Çekmek İçin Bilmeniz Gerekenler

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

İyi Selfie Çekmek İçin Bilmeniz Gerekenler

İyi Selfie Çekmek İçin ilk olarak telefonunuzun ön kamerasını iyi silmeli fotoğraf çekindiğinizde fotoğrafta cilt lekesi veya iz gibi durmamalıdır. Selfie çekerken genellikle çekim tuşu ekranın alt orta bölümünde bulunmakta. Bu tuş nedeniyle çekim yaparken telefon kaymakta ve fotoğraflar da kötü çıkmaktadır. Bunun çok kolay bir yöntemi bulunmakladır. Telefonun ses açma ve kapama tuşlarından öz çekim yapılabilmektedir. Genellikle telefonun yan kısımlarında veya arka bölümünde bulunan bu tuşlar sizin için çok iyi ve çok kolaylık sağlayacak bir durum olacaktır. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz de diğer durumları yapmanız daha iyi olacaktır.

 

İlk olarak güneşin batmaya yaklaştığı yani öğleden sonra saat 5-6 arası öz çekim yapmak yüzünüzü çok hoş bir renk ile ifade edecektir. Güneşin size sıcak bir renk katması sizin için çok iyi olacaktır. Eğer tam güneşe denk gelirseniz yani saat 1-2 gibi çekim yapmak isterseniz gölge yerler tercih etmelisiniz. Çünkü güneşin yüzünü parlatması ve buda sizin gülüşünüzü, mimiklerinizi veya gözünüzün kısık çıkması gibi durumlarına yol açar ki öz çekimde güzel gözükmeyebilir. Akşam çekinmek isterseniz de ışık olan aydınlık bir yer tercih edilmelidir. Yüzünüzün daha güzel ve karanlık çıkmaması için bu iyi bir seçenek durumundadır. Piyasada yeni olan ve oldukça kullanışlı gözüken Flashlı selfie çubuğu da akşam çekimleri için iyi bir araç durumundadır.

3 sene önce yazılmıştır.
"İyi Selfie Çekmek İçin Bilmeniz Gerekenler" bu yazı 13 Temmuz 2016 tarihinde saat 21:24 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 87 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)