İstenmeyen E-Postaları Engelleme

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

İstenmeyen E-Postaları Engelleme

Teknoloji artık hayatımızın her yerindedir. Artık işlerimizi bir e-posta ile kolayca hallediyor, yazışmalarımızı yapabiliyor, banka işlerimizi halledebiliyoruz. Ancak bu kadar teknolojiyle iç içe yaşamamızın bazı dezavantajları da bulunacak elbet. Bu dezavantajlardan biri de istenmeyen e-postalarla gelen kutumuzun dolası. Bu istenmeyen e-postalar genellikle reklam amaçlı olmakta. Tabii bir de sosyal ağlardan gelen bildirimler de cabası.

Aşağıdaki yöntemleri uygulayın ve istenmeyen e-postaları engelleyin!

 G-Mail: G-mail uzun yıllardır kullanılan bir servis, ancak engelleme hizmeti henüz çok yeni. Eğer g-mail kullanıcısı iseniz istenmeyen bir e-postayı engellemek için önce gelen postayı açmalı, sonrasında ise ayarlar menüsünden unsubscribe yani abonelikten çık ikonunu seçmelisiniz. Bu sayede kolayca bu adresten tekrar e-posta almamayı sağlayabilirsiniz.

Outlook: Outlook’da da bu işlem oldukça kolay olarak yapılabilmekte… İlk önce gelen kutusundan istemediğiniz e-postayı açmalı, sonra postanın altına indiğinizde çok fazla mı bülten alıyorsunuz? Aboneliği kaldır işlemi yapabilirsiniz. Yazısını göreceksiniz. Aboneliği kaldır yazısını tıkladığınızda buradan gelen e-postalar tamamen engellenecektir. Y ada ayarlar menüsünde de bu işlemi yapabilirsiniz.

Yandex Mail: Yandex’de de istenmeyen e-postaları engellemek bir o kadar kolay. Burada da önce istemediğiniz e-postayı açabilir, posta sekmesinin altında yer alan abonelikten ayrıl seçeneğini tıklayabilirsiniz. Bunu yapmanız istenmeyen e-postaları engellemeniz için yeterli olacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"İstenmeyen E-Postaları Engelleme" bu yazı 13 Temmuz 2016 tarihinde saat 21:22 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)