İşte Karşınızda HTC E9!

denizli tarafından 9 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

HTC’nin plastik kasaya ve yüksek donanım özelliklerine sahip yeni üst seviye modeli E9 dan yeni görüntüler geldi!

HTC geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir etkinlik ile yeni amiral gemi modeli One M9’u resmen duyurmuştu. Ama gelen sızıntılar firmanın boş durmadığını gösteriyor.

15-03/08/images-of-the-htc-one-e9pt-leak-1-1425838310.jpg

İlk olarak geçtiğimiz sene karşımıza çıkan E serisi ile HTC, One M serisi modellerini plastik kasa ile sunarak hem çeşitlilik hem de fiyat konusunda kullanıcısına çeşitlilik sunmuş oldu.

15-03/08/images-of-the-htc-one-e9pt-leak.jpg

5.5 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelmesi beklenilen modelde Quad HD ekran yer alması bekleniyor. Arka tarafa konumlandırılan hafif dışa çıkıntılıve tek LED flaş ile desteklenmiş nispeten büyük bir kamera gözden kaçmıyor.

15-03/08/images-of-the-htc-one-e9pt-leak-2.jpg

Ayrıca resimde yer alan “HTC One E9pt (A55)” isimlendirmedeki “p” harfi ise “Plus” kelimesine yoruluyor. Mart ayının sonuna doğru Çin’de satışa çıkması beklenilen modelin fiyatı ise 480 dolar seviyesinde olacak.

5 sene önce yazılmıştır.
"İşte Karşınızda HTC E9!" bu yazı 9 Mart 2015 tarihinde saat 15:41 sularında "Cep Telefonları,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 143 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)