İstanbul Franke Servis Merkezi

denizli tarafından 16 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

 

Servis sektöründeki rekabet farklı firmaları olumsuz etkileyebiliyor çünkü düşen fiyatlar insanları başka firmalara yönlendiriyor. Bizler rekabet ortamından hiçbir zaman olumsuz bir şekilde ayrılmadık ve sürekli olarak bu durumu lehimize çevirmeye çalıştık. #Frankeservismerkezi firması olarak artık bu sektörün açıklarını çok iyi yakalamış durumdayız ve çalışmalarımızı da bu açıkları kapatmak insanlara daha iyi hizmetler götürmek adına sürdürüyoruz.

İnsanların güvenini kazanmak bu sektörde çok kolay değildir çünkü sayısız müşteri ile ilgileniyorsunuz ve zaman zaman hata yapabiliyorsunuz. Yapılacak en küçük hatada firmanızın adı kötülenebilir ve bunun bilincinde olmaya birçok firma şu anda oldukça kötü durumda… Franke özel servis firması olarak bu açıkları ve detayları bildiğimizi söylemiştik ve buna bağlı olarak da çalışmalarımızda hiçbir şekilde hata bulamayacağınızın garantisini veriyoruz.

Teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip eden firmamız teknolojik ürünleri de bünyesine dahil ediyor ve servis hizmetlerinde bu aletler sayesinde gerekli kontrolleri en iyi şekilde yapıyor. Hatasız insan olmaz doğrudur fakat bu aletler sayesinde servis hizmetlerimizde hata bulmak gerçekten çok zor görünüyor. Servis işlemi bittikten sonra gerekli olan tüm kontrolleri teknoloji yardımı ile yapıyoruz ve ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyoruz. İstanbul Franke Servisleri firmasından hizmet almak ve ürünlerinizi daha iyi bir noktaya taşımak için çağrı merkezi numaralarımızı arayın ve taleplerinizi ekip arkadaşlarımıza iletin!

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İstanbul Franke Servis Merkezi" bu yazı 16 Ağustos 2013 tarihinde saat 14:15 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 290 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)