İş Yeri Dekorasyonu

Blogolik Yazar tarafından 3 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

İş Yeri Dekorasyonu

İş yerinizde tercih edeceğiniz mobilyalar alının genişliğine göre seçilmelidir. Düz bir masa yerine köşegenli masalar oldukça hoş durmaktadır.Sandalyenizi de aynı şekilde motifli ya da renkli seçebilirsiniz.Duvarlarınızın rengi ise sütlü kahve,krem,açık yeşil tonlarında olabilir.Eğer mobilyalarınız kahverengiyse duvarlarınızın rengi krem olmalıdır.Bir diğer önerim de duvar katılarıdır. Renkli ve desenli duvar kağıtları da iş yerinize hoş bir hava katacaktır.

İş yerinde duvarlarınız aksesuar açısından genellikle sade olmalıdır.Sadece dekoratif bir saat kullanabilirsiniz.Perdelerinizi ise stor perde modellerinden zebra deseni ya da daha ağır desenleri tercih etmelisiniz.İş yerinizin kapısını da odanızdaki mobilyaların rengine göre seçmelisiniz.Eğer masanız beyaz ise beyaz bir kapı,kahverengi ise kahverengi bir kapı tercih ederseniz daha uyumlu olacaktır.Dilerseniz odanızın kapısını cam desenli ürünlerden seçebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"İş Yeri Dekorasyonu" bu yazı 3 Mart 2018 tarihinde saat 16:31 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)