Iro Hero 18 Aralık Günü Konsollar İçin Çıkacak

Blogolik Yazar tarafından 16 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Geçtiğimiz yıl PC platformu ve Nintendo Switch platformu için çıkış yapan Iro Hero, yakında PS 4 ve Xbox One platformlarında da olacak.

2D grafik açılarına sahip olan ve retro oynanışı ile karşımıza çıkan Iro Hero günümüzde Nintendo Switch ve PC platformunda oynanmaya devam ediyor. Aksiyon oyunu kategorisinde yer alan yapım şu sıralar konsol platformlarına gelmek için gün sayıyor.

Altchar’ın haberi ile edindiğimiz detaylara göre Iro Hero 17 Aralık’ta Kuzey Amerika’da PlayStation 4 platformu için çıkış yapacakmış. Oyun 18 Aralık’ta ise Batı için hem PlayStation 4 hem de Xbox One için piyasaya sürülecekmiş. Japonya ve Asya’da da yayınlanacak olan yapım, 20 Aralık’ta oyuncuların beğenisine sunulacakmış. Oyunun Xbox One sürümü 1 Ocak 2020’ye kadar da yüzde 20 indirimle satışlarına devam edecekmiş.

Steam üzerinde 19.50 TL fiyat etiketine sahip olan oyun tek oyunculu bir oynanış üzerine kurulu. PC tarafında ilgi gösterilen oyunun konsol dünyasında da ilgi çekmesi olası.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Iro Hero 18 Aralık Günü Konsollar İçin Çıkacak" bu yazı 16 Aralık 2019 tarihinde saat 22:53 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)