iQOO Neo 3’ün Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 10 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

iQOO Neo 3 akıllı telefonuyla ilgili yeni gelişmeler var. Ürünün ne zaman tanıtılacağı belli oldu.

Yapılan açıklamaya göre Neo3, 23 Nisan 2020 tarihinde görücüye çıkacak. Cihazın teknik özelliklerine değinecek olursak, Neo3 gücünü Snapdragon 865‘den alırken buna ek olarak, LPDDR5 ve UFS 3.1 hafıza desteğine sahip olacak.

iQOO Neo 3′ün tanıtım tarihi çok ilginç bir şekilde duyuruldu. Aşağıda gördüğünüz teaser görüntüleri “Mavi Fabrika” adlı oyundan. Vivo, cihazın lansman tarihini bu oyundan aldığı bir ekran görüntüsü ile açıkladı.

iQOO ürün serisinin genel müdürü yeni ürünlerinin “3 + 2 amiral gemisi üstün paketi” olarak benimsediğini söyledi. Buna ek olarak, daha önceki sızıntılara göre cihaz, iQOO‘nun 120Hz ekran yenileme hızına sahip ilk cep telefonu olacak. Ancak şirket yazılım ile bunu 60 ve 90Hz‘e kadar düşürmenize olanak sağlayabilecek. Vivo hatırlayacaksınız, bu yılın başlarında birçok 5G‘li telefon tanıttı. B

unlar; X30 serisi, iQOO 3, vivo NEX 3S, vivo Z6, ve vivo S6 modelleriydi. Şimdi ise Neo3‘ü tanıtmaya hazırlanan şirket’in hedefi mobil pazarında büyüyerek rekabete katılmak olacak. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler yaşanacak?

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iQOO Neo 3’ün Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu" bu yazı 10 Nisan 2020 tarihinde saat 22:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)