İQOO Bağımsız Olabilir!

Blogolik Yazar tarafından 21 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Hali hazırda Vivo şirketinin çatısı altında olan İQOO markası yakın zamanda bağımsız hale gelebilir.

iaomi‘nin bir serisi olan POCO’ya en büyük rakip, yine Çin’den geldi. Öyle ki POCO‘nun hemen ardından Vivo alt markası olarak iQOO özgürleşiyor olması, dünyanın en büyük ikinci pazarını iyice karıştıracak gibi gözüküyor.

Bu güne kadar Vivo’ya bağlı kalarak 6 cihaza sahip olan iQOO, bundan sonrasında uygun fiyatı yüksek performans ile sentezleme adına adımlar atacak. Bunun için Mart ayında Hindistan pazarına girecek olan firma, ilk kez Çin dışında satış gerçekleştirecek. Serinin son cihazı olan iQOO Neo 855 Racing ile çıtayı doruklara çeken “yeni” akıllı telefon üreticisi, 8 GB RAM, 128 GB Dahili hafıza, Super AMOLED ekran, SnapDragon 855+ ve Adreno 640 gibi üst düzey özellikleri ile Çin pazarına göz kırpıyordu. Peki Çin’de böyle üst düzey cihazları satışa sunan iQOO, Hindistan pazarında başarılı olabilecek mi? Eğer bu gerçekleşirse şirketin geleceğinin bir hayli parlak olacağını söylemek mümkün.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"İQOO Bağımsız Olabilir!" bu yazı 21 Ocak 2020 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)