İphone’da Sinyal Gücünü Sayılar İle Gösterin

Blogolik Yazar tarafından 4 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

İphone’da Sinyal Gücünü Sayılar İle Gösterin

Birçok cep telefonu kullanıcısında olduğu gibi milyonlarca iPhone kullanıcısı da çoğu zaman telefonlarının sinyal göstergeleriyle ilgili çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Normal şartlarda birçok cep telefonu modelinde telefonlarının şebeke ya da sinyal gücü genel olarak bar ismi verilen özel işaretlerle gösterilir.

Bu duruma göre birden dörde kadar olan barların doluluk oranı, telefon şebekesinin ne kadar iyi ya da ne kadar çektiğini gösteriyor. Ancak bu durum kullanıcıların çeşitli zorluklar yaşamasına neden oluyor. Ancak iPhone marka cihazlarda sinyal gücünü sayılar ile göstererek, bu konuda çok daha anlaşılabilir veriler kullanılabilir. Sizlerde iPhone’da sinyal gücünü sayılar ile gösterin ayrıcalıklarından yararlanarak sinyal gücünü sayılar ile gösterebilir ve telefonunuzun çekiş gücünü çok daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Sinyal gücünü sayılar ile göstermek için öncelikli olarak telefonun arama kısmına giriş yaparak *3001#12345#* kodunu girmek gerekiyor. Bu kod iPhone kullanıcılarının Field test moduna girmelerini sağlıyor. Bu aşamaya gelindikten sonra yapılması gereken işlem oldukça basittir. Ekranın sol üst köşesinde yer alan sinyal gösterim alanına dokunmak işlemin tamamlanması için yeterlidir.

Ekrana dokunduktan kısa bir süre sonra standart bir şekilde olan sinyal gösterim alanı yerini sayılara bırakacaktır. Son olarak işlemin bu şekilde kayıt altına alınması için cihazı uyandırma, uyutma ve açma, kapatma düğmesine basılı tutarak ekrandan çıkmak gerekiyor.

3 sene önce yazılmıştır.
"İphone’da Sinyal Gücünü Sayılar İle Gösterin" bu yazı 4 Temmuz 2016 tarihinde saat 12:19 sularında "Faydalı Bilgiler,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 83 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)