iPhone’da Gizli Klasör Oluşturun!

Blogolik Yazar tarafından 25 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone’da Gizli Klasör Oluşturun!

iPad ve iPhone kullanıcıları olarak ana ekranda gizli klasörler oluşturmak ister misiniz? Eğer böyle bir talebiniz varsa jailbreak kurmadan gizli klasörler oluşturabilirsiniz. Bunun için ihtiyacımız olan ilk şey beyaz veya gri renkte duvar kâğıdıdır. İki renkten birini arka plan görüntüsü olarak ayarladıktan sonra “Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik” kısmına dokunduğunuzda kontrast değerlerini değiştirmeniz gerekecektir. Beyaz duvar kâğıdı seçen kullanıcılar saydamlığı devre dışı bırakması gerekirken gri duvar kâğıdı seçen kullanıcılar ise saydamlığı azaltması gerekir.

Ardından App Store’a giderek “App Icon Free – Cool Icon Themes, Background & Wallpapers” uygulamasını indireceksiniz. İndirme işleminden sonra uygulamayı açıp “Simge Oluştur” kısmına dokunun. Ardından “bağlantıya git” seçeneğine tıklayarak Film Rulosundan arka plan rengini seçin. Sonrasında sizden bir link isteyecek orayı boş bırakabilirsiniz. Daha sonra “Yükle” diyerek ana ekrana görünmez simge oluşturmuş olacaksınız. Normal olarak bir klasör oluşturup içeriğini aynı bu adımları uygulayarak görünmez simge haline getirdikten sonra [ ] parantez içerisindeki boşluğu kopyalayıp klasör ismi olarak atadığınız zaman gizli klasör oluşacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"iPhone’da Gizli Klasör Oluşturun!" bu yazı 25 Eylül 2016 tarihinde saat 12:48 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 123 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)