iPhone’da Android Wear Nasıl Çalışır?

Blogolik Yazar tarafından 5 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone’da Android Wear Nasıl Çalışır?

Günümüzün en popüler aksesuarlarından biri de akıllı saatler. Gelişen teknoloji ile akıllı telefon, akıllı pc, akıllı tablet, akıllı tahta, akıllı fırın, akıllı makine derken şimdi de akıllı saatler gündemde. Elektronik cihazlar her geçen gün daha teknolojik hale gelmekte. Artık birçok elektronik alet uzaktan kontrol edilebiliyor. Akıllı saatler de tıpkı telefonlar gibi birçok işleve sahip.

İlm olarak Android Wear ile karşımıza çıkan akıllı saatler şimdilerde iPhone için de bir sürüm çıkardı ve artık sadece androidler de değil iPhonelarda da çalışacak. Googlaplay üzerinden edinebileceğiniz bu sürümün adı Android wear for iOS / İphone. Bu uygulama sayesinde android wear sürümündeki akıllı saatler iPhone ile kullanılabilecek.

 

Peki, Android Wear iPhone’da nasıl çalışacak?

Önce uygulamayı akıllı saatinize indiriyorsunuz. Sonra da Light Blue adındaki uygulamayı App Store’dan iPhonenunuza indiriyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra bluetoothu ve uygulamayı açarak, uygulama içerisindeki sağ üst kısımda göreceğiniz ( + ) işaretine tıklayın ve karşınıza gelecek ekrandan blank ikonunu seçin ve kaydet butonuna tıklayın.

Bu işlemleri yaptıktan sonra akıllı saatinize geçen ve akıllı saatinizden yüklemiş olduğunuz uygulamayı açın. Daha önce light blue uygulamasında yaptığınız blank seçeneğine tıklayın ve yüklemiş olduğunuz android wear for ios / iPhone programını akıllı saatinizde aktif hale getirin. Bu işlemi yaptığınızda karşınıza onaylandığına yönelik bir bildirim çıkacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"iPhone’da Android Wear Nasıl Çalışır?" bu yazı 5 Temmuz 2016 tarihinde saat 12:24 sularında "Faydalı Bilgiler,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)