IPhone ve IPad Oyunları Nasıl Yedeklenir?

Blogolik Yazar tarafından 22 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

IPhone ve IPad Oyunları Nasıl Yedeklenir?

IPhone ve İPad kullananlar oyunları yedeklemek istediklerinde ne yapacaklarını bilemezler, aslında bu oldukça basit bir iştir. Eğer iPhone ya da iPadinizde ki oyunları yedeklemek istiyorsanız bu iş için ilk olarak iTunes kullanabilirsiniz.

Bir diğer yöntem iCloud yöntemidir. iCloud da oyunlarınızın kayıt dosyalarını yedeklemenizi sağlıyor. Yani bu yedekleme sayesinde başka bir iPad ya da iPhone ile oyun oynamak istediğinizde nerede kaldıysanız oradan oyuna devam edebiliyorsunuz, sıfırdan başlamanıza gerek kalmıyor.

 IPhone ve iPad Oyunlarını yedeklemek istiyorsanız;

CoppyTrans Apss programını indirin ve cihazınıza kurun. Bu program CopyTrans firmasının iOS 8,x sürümleri ile uyumlu olan bir programdır. Kurulumu yaptıktan sonra yüklemiş ve kurmuş olduğunuz copytrans apss programını açın ve ardından kullandığınız cihaz iPhone ya da iPad hangisi ise onu bilgisayara bağlayın.

Programı açtığınızda karşınıza iPhone ya da iPadinizde kullanmış olduğunuz uygulama ya da oynadığınız oyunlar gelecek. Hangi uygulamanın ya da hangi oyunun kopyasını almak istiyorsanız yani hangisini yedeklemek istiyorsanız o uygulamayı ya da oyunu seçin ve back up seçeneğini tıklayın. Bu işlemi oyun ya da uygulamanın üzerine geldiğinizde farenizin sağ tuşuna tıklayarak yapabilirsiniz.

Back up yaptıktan sonra oyun ya da uygulamayı nereye yedeklemek istiyorsanız oraya ok butonuna basarak yedekleyin. Ve son olarak karşınıza bir pencere çıkacak orada options ikonunu tıklayın ve yedekleme işlemini başlatın.

4 sene önce yazılmıştır.
"IPhone ve IPad Oyunları Nasıl Yedeklenir?" bu yazı 22 Haziran 2016 tarihinde saat 00:34 sularında "Faydalı Bilgiler,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 106 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)