iPhone SE2 Modeli Hakkında Son Sızıntılar

Blogolik Yazar tarafından 19 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

Apple’ın iPhone SE2 modeli ile ilgili olarak son sızıntılar ortaya çıktı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Apple, hali hazırda dünyanın en fazla telefon sevkiyatı gerçekleştiren 2. firması konumunda bulunuyor. Cupertino merkezli şirket bu hususta Samsung’un gerisinde yer alıyor olsa da sektördeki toplam kar marjının yüzde 80’e yakınını tek başına kasasına koymakta.

Bunda Apple’ın genel olarak amiral gemisi seviyesindeki modelleri satıyor olmasının büyük payı var. Keza şu anda bile Apple’ın en ucuz telefonu, olan SE piyasadaki pek çok modelden daha pahalı. Şimdi ise bu modelin revize edilerek tekrardan satışa sunulabileceği konuşuluyor. Evet, iPhone SE2, yapılan tecil başvurusu ile kesin geliyor.

İddialara göre Apple, uygun fiyatlı yeni SE modelini önümüzdeki Mayıs ayında satışa sunacak. iPhone SE2 tasarım anlamında önemli bir yenilik içermeyecek.

Apple’ın sadece telefonun teknik özelliklerini biraz daha yükselteceği belirtiliyor. Muhtemelen kamera tarafında da bazı yükseltmeler olacaktır. Fakat bu kadar sınırlı bir güncelleme ile SE2’nin başarılı olması pek de muhtemel görünmüyor. Keza artık kullanıcılar klasik iPhone çizgisine sahip modellere pek ilgi duymuyorlar.

Tecil başvurusu yapılmış olsa bile konu hakkında henüz Apple tarafından bir resmi açıklama gelmiş değil. Apple, Mayıs ayının ikinci döneminde bu konuda resmi bir tanıtım yaparak ürününü tanıtabilir. Böylece özellikleri ile ilgili resmi bilgilere ulaşmış olacağız.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone SE2 Modeli Hakkında Son Sızıntılar" bu yazı 19 Nisan 2018 tarihinde saat 16:26 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)