iPhone SE Akıllı Telefonu Yeniden Satışa Çıkarıldı

Blogolik Yazar tarafından 10 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yıllar önce çıkış yapan iPhone SE geçtiğimiz yıl satıştan kaldırılsada şimdi sürpriz bir şekilde tekrar satışa çıkarıldı.

iPhone SE anlamadığımız bir şekilde Apple tarafından tekrar satışa sunuldu. Kullanıcıların mı bu konuda bir talebi oluştu bilmiyoruz, fakat bizce Apple artan iPhone fiyatları ve paralelinde düşen satışlar sonrası ucuz bir modelle tekrar satışları artırmayı planlıyor olabilir.

4 inç ekranlı telefon şu an sadece Amerika’da satışta. T-Mobile, Verizon, TracFone veya AT&T’nin ücretsiz SIM kartlarıyla gelen telefonun yenilenmiş 32GB’lık versiyonu 249 $, 128GB’lık versiyonu ise 299 $’dan satışa sunuluyor.

iPhoneSE belki anavatanında kullanıcılardan ilgi görebilir, fakat bugün artık 300 $ seviyesinde çok daha gelişmiş ve daha modern tasarımlar sunan orta segment telefonlar satın almak mümkün. Bakalım tüm bunlara rağmen iPhone SE stratejisi başarılı olabilecek mi?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone SE Akıllı Telefonu Yeniden Satışa Çıkarıldı" bu yazı 10 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)