iPhone SE 2020’de Kullanılan RAM Hakkında İlginç Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 17 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Edinilen son bilgiler Apple’ın iPhone SE 2020 akıllı telefonunda RAM’den kıstığını gösteriyor.

Apple, iPhone 11 modellerinde ekran büyüklüğünden ve True Depth sisteminin daha akıcı çalışması için 4 GB RAM’e yer vermişti. Ancak bu modelin ekranının daha küçük olması ve True Depth sistemin olmamasından dolayı biraz donanımdan kırpıyor. Fiyatı da uygun tutmak adına 3 GB RAM‘e yer veren Apple, yine akıcı bir deneyim sunacak. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

12 Megapiksel f/1.8 diyaframlı geniş açılı arka kamera ve 7 Megapiksel f/2.2 diyaramlı ön kamera ile gelen telefon video konusunda oldukça iddialı. Rakipleri 399 dolar (Türkiye için konuşmuyorum) bu segmentte 4K 60 FPS video çekemezken, Apple, hem 4K/60 FPS video çekebiliyor hem de 4K/30 FPS‘te dinamik aralığı kullanabiliyor. Ayrıca arka kamera yazılım ile portre efekti de uygulayabiliyor.

Stereo ses kayıt özelliği ile segmentinde olmayan bir özelliği yeni küçük canavarına kazandıran Apple, Türkiye’de bu modeli vergiler ile birlikte 5.299 TL’ye satışa sunacak. Bakalım ürün ülkemizde ilgi görmeyi başaracak mı?

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone SE 2020’de Kullanılan RAM Hakkında İlginç Gelişme" bu yazı 17 Nisan 2020 tarihinde saat 15:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)