iPhone SE 2018’in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 14 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Apple’ın heyecanla beklenen yeni akıllı telefon modeli iPhone SE 2018’in tam olarak ne zaman satışa sunulacağına dair önemli bilgilere ulaşıldı. İşte ayrıntılar…

Apple’ın uygun fiyatlı ve küçük ekranlı modeli olan iPhone SE, kullanıcılar tarafından zamanında büyük ilgi görmüştü. Hal böyle olunca şirket, yeni SE için kolları sıvadı.

Yeni iPhone SEYine de Apple’ın telefon için henüz nihai bir karar vermediğini ve hala birden çok prototip test ettiği söyleniyor. Bununla birlikte, raporda Apple’ın mevcut iPhone SE ile aynı formata sahip 6 inç ekranlı bir modeli daha test ettiği söyleniyor. İşte tam bu sebeple telefonun Eylül ayında düzenlenecek Apple etkinliğinde duyurulması bekleniyor. Elbette bu durum oldukça şaşırtıcı, çünkü birçok sızıntı cihazın Mayıs ayında duyurulacağına işaret ediyordu. iPhone SE 2018 çıkış tarihi son çıkan bilginin ışığında Ekim ayına çekilmiş gibi duruyor.

Ek olarak, prototiplere göre iPhone SE 2018 modelinde FaceID ve Touch ID bir arada kullanılacak. Cihaz kablosuz şarj desteği de içerecek. Üstelik şarj kitinin yenilenmiş olarak, hızlı şarj ile tamamen uyumlu bir biçimde sunulması bekleniyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone SE 2018’in Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu" bu yazı 14 Mayıs 2018 tarihinde saat 15:16 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)