iPhone SE 2 Akıllı Telefonunun Özellikleri Hakkında Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 25 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Apple, iPhone SE serisine yeni bir model daha ekliyor. iPhone SE 2 ile ilgili pek çok detaya ulaşıldı.

Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone SE 2, hala gizemini korumaya devam ediyor. Hakkında resmi bir açıklama yapılmayan cihaz hakkında bildiğimiz şeyler sızıntılara ve söylentilere dayanıyor. iPhone SE 2 ile ilgili söylentiler gelmeye devam ediyor ve son iddialara göre cihaz, Hindistan’da üretilecek.

iPhone telefonlarının üretiminin çoğu Çin’de yerli üretici Foxconn tarafından yapıldığı için bu iddia biraz garip görünüyor. Apple geçen yıl iPhone SE modelininin üretiminin bir kısmını yüksek ithalat vergileri nedeniyle Hindistan’a kaydırmıştı. Bu nedenle iPhone SE 2’nin orada üretilecek olması çok da şaşırtıcı olmayabilir.

Bununla birlikte, Hindistan merkezli üretim süreci daha mantıklı olabilir. Uygun fiyatlı Android GO cihazlarının satıldığı en kalabalık ikinci ülke olan Hindistan’da akıllı telefon pazarı yeni gelişmeye başladı. Dahası, veriler dokuz Hintlinin sadece ikisinin akıllı telefona sahip olduğunu gösteriyor. Apple, Hindistan pazarında lider olmayı planlıyorsa, iPhone SE 2’yi orada üretmek iyi bir hamle olacaktır.

Apple, 27 Mart 2018 tarihinde eğitim odaklı bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte yeni ve uygun fiyatlı bir iPad modelini tanıtacağı düşünülüyor. Yeni iPad modellerinde iPhone X tasarım dilini kullanacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Söz konusu etkinlikte büyük bir ihtimalle iPhone SE 2 ile ilgili çok daha fazla bilgi sunulacak. Resmi tanıtımının kısa zamanda yapılması beklenmekte.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"iPhone SE 2 Akıllı Telefonunun Özellikleri Hakkında Önemli Gelişme" bu yazı 25 Mart 2018 tarihinde saat 16:44 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)