iPhone Restore İşlemi Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 23 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone Restore İşlemi Nasıl Yapılır?

Oldukça stabil bir işletim sistemine sahip olan iPhone’lar kullanıcıları tarafından zaman zaman restore edilmek isteyebilir. Böyle bir durumda cihazı fabrika ayarlarına nasıl geri döndürmemiz gerekiyor ondan bahsedelim. Öncelikle telefonunuzda bulunan verilerin kaybolmaması istiyorsanız iTunes aracılığı ile telefonunuzu yedekleyebilirsiniz. Aksi halde restore işlemini yaptıktan sonra tüm verileriniz silinmiş olur. Şimdi iPhone restore işlemi nasıl uygulanır ondan bahsedelim.

İlk olarak iPhone’u iTunes’a bağlayın. Cihazı bağladıktan sonra iTunes programının en güncel sürümü olduğuna dikkat edin. Sol üst kösede yer alan iPhone simgesine tıklayın. Açılan yeni pencerenin sol üst tarafında iPhone’a Geri Yükle seçeneğini göreceksiniz. Buraya tıkladıktan sonra sizden ayarlar kısmına gidip iPhone’umu Bul seçeneğini kapatmanız istenecek. Bu işlemi uyguladıktan sonra geri yükleme işlemi devreye girecek. Bu restore işlemi biraz zaman alabileceği için muhakkak iPhone’nun bilgisayarla olan bağlantısını kesmemeye özen gösterin. İşlem bittikten sonra telefon yeniden başlatılarak kurulum ekranına gelecek. İster yeni bir iPhone olarak isterseniz de yedeğini telefona yükleyerek restore edilmiş cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
"iPhone Restore İşlemi Nasıl Yapılır?" bu yazı 23 Eylül 2016 tarihinde saat 20:26 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 117 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)