iPhone Pokemon Go Türkçe Nasıl indirilir?

Blogolik Yazar tarafından 28 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone Pokemon Go Türkçe Nasıl indirilir?

Oyun resmi olarak henüz Türkiye’de yayın yapılmamaktadır. Fakat Pokemon Go kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Bu oyun çıktığı günden bu yana merak konusu olan Pokemon Go oyunu nasıl yüklenir. Resmi olarak Türkiye’de henüz bir sürüm yok, lakin mobil cihazlarda oyun yüklenip oynanmaktadır. iPhone cihazlara Pokemon Go oyunu nasıl yüklenir inceleyelim. Öncelikle iPhone açarak ayarlar menüsüne girin ve iTunes ve App Store seçeneklerini görmeniz mümkündür. Buraya tıkladığınız zaman Apple kimliğinizin sorulduğu ekran gelecektir. Buraya Apple kimliğinizi ve şifrenizi girin ve devam edin.

 

Daha sonra Ülke/Bölge seçeneğini gelir buradan oyunun resmi olarak yayınlandığı ülkelerden Yeni Zelanda veya Avustralya bunlardan birini seçin. Bu işlemlerden sonra iPhone cihazınıza Pokemon Go oyununu indirmeye başlayabilirsiniz. Bunu dışında başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Resmi olarak yayın yapan ülke seçilmiş ve buradan oyunu indirip oynamanız mümkündür. Oyun indirilirken değiştirmiş olduğunuz mağaza ayarlarında ödeme bilgileri sizin önünüze engel olarak çıkması bazen mümkün olabilir.

 

Bunun için Safari tarayıcınızdan http://ios.hipstore.mobi/app/Pokemon-GO/1000007852 bağlantı tıklanarak açılır ve çıkan ekranda İOS-7-8-9 seçeneğine dokunarak yükleme ekranını görün ve yükleme işlemine başlayın. İndirme işlemi bittikten sonra güvenilir olmayan kurumlar geliştirici uyarısı almanız mümkündür. Bunun için vazgeç butonuna basın ve cihazınızın Ayarlar> Genel>Profiller ve Aygıt yöneticisi seçeneği ile HİP4U uygulamasını açın. Buradan Pokemon Go oyunu yüklenir.

3 sene önce yazılmıştır.
"iPhone Pokemon Go Türkçe Nasıl indirilir?" bu yazı 28 Temmuz 2016 tarihinde saat 22:05 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 101 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)