İphone Nasıl Hızlandırılır?

Blogolik Yazar tarafından 10 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

İphone Nasıl Hızlandırılır?

iPhone her ne kadar çok kullanılsa da ve bir çok kişi tarafından tercih edilmekte beğenilmeyen özellikleri arasında kasması da gelmektedir. İphone modelinizin daha hızlı olması için neler yapabilirsiniz? hep birlikte bu konu üzerinde yapılmış açıklamalara bir bakalım. Aşağıdaki adımları uygulayarak iPhone’da daha hızlı olacaksınız.

Eski fotoğrafları silin: Kullanmadığınız eski fotoğraflara telefonlarınız da yer vermeyin. Bu telefonu yavaşlatmak ve hafıza işgal etmekten başka bir şey değildir. Bu fotoğrafları bilgisayarınıza atın ve telefondan silin.

Kullanmadığınız uygulamaları silin: Telefonda ne kadar çok uygulama varsa telefonunuz bir o kadar kasacaktır. Bunu önlemek için kullanmadığınız ama yüklü bulunan uygulamaları telefondan kaldırın.

Eski mesajlarınızı silin: Yine resimler gibi telefonda bulundurduğunuz eski mesajlarınızda telefonunuzun yavaşlamasına sebep olacaktır. Önemli mesajların dışındaki tüm mesajları silin.

Safari tarayıcısının önbelleğini temizleyin: Safari tarayıcısını kullandığınız sürece her girdiğiniz site için veriler tutulmakta ve bunlar yer kaplamaktadır bu verileri silmek için Ayarlar > Safari > Geçmişi Temizle seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"İphone Nasıl Hızlandırılır?" bu yazı 10 Aralık 2015 tarihinde saat 23:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 105 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)