iPhone ile Video Kaydederken Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Blogolik Yazar tarafından 12 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

iPhone ile Video Kaydederken Fotoğraf Nasıl Çekilir?

Çok fazla fonksiyona sahip olan iPhone’larda video kaydederken fotoğraf çekmek de mümkün hale gelmiş durumda. iPhone ile Video Kaydederken Fotoğraf Nasıl Çekilir? sorusunun cevabı iki şekilde açıklanabilir. Öncelikle İOS işletim sisteminin güncel sürümünün yüklü olması lazım. Çünkü iphone ile video kaydederken fotoğraf çekme özelliği İOS’un ara sürümü ile birlikte gelmiştir. Ardından telefonumuzdan kaydettiğimiz videoyu açıyoruz ve videoyu izlediğimiz sırada Fotoğrafını almak istediğimiz yerlerde ana ekran tuşu ve kilit tuşuna aynı anda basarak ekranın fotoğrafını çekiyoruz. Böylelikle iPhone cihazlarında Video üzerinden fotoğraf çekmiş oluyoruz. Tam o sırada videoyu durdurup da ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu işlemler bir video üzerinden fotoğraf almanıza yardımcı olacaktır.

            iPhone ile Video Kaydederken Fotoğraf Nasıl Çekilir? sorusunun cevabı daha basit. Öncelikle iPhone cihazınızdan video kaydetmeye başlıyorsunuz. Tam video kaydettiğiniz sırada ekranın sol alt kısmında bulunan kısma dokunduğunuzda o anda kaydedilen kısmından fotoğraf almış oluyorsunuz. Bu fotoğraf sizin galerinize kaydediliyor ve video da kaydedilmeye devam ediyor. Video kısmında hiç bir kesinti yaşamıyorsunuz. Dokunmatik ekranın sol altında bulunan o düğmeye dokunarak istediğiniz kadar fotoğrafı video üzerinden telefonunuza kaydedebilirsiniz. iPhone gün geçtikçe hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ve bizde bu şekilde kolayca video kaydederken bile istediğimiz fotoğrafları telefonumuza kaydedebilmekteyiz. Eğer o düğme video kaydederken telefonunuzda çıkmıyorsa bunun sebebi telefonunuza yüklü olan İOS işletim sisteminin güncel sürümü olmamasındandır. İOS’u güncellediğinizde siz de kolayca fotoğraf çekebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"iPhone ile Video Kaydederken Fotoğraf Nasıl Çekilir?" bu yazı 12 Ekim 2016 tarihinde saat 23:21 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 120 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)